Programı Chrome yerine farklı bir tarayıcıdan çalıştırabilir miyim?


Program bilgisayarınızda kurulu olan Chrome'un tüm eklentilerini ve özelliklerini devre dışı bırakarak onu en hızlı tarayıcı haline getirir ve bu sayede; çok hızlı ders seçmek, site yoğun olduğunda siteden minimum sayıda düşmek gibi avantajlara sahip oluruz. Bu amaç için yapılan tüm çalışmalar, en iyi sonucu elde edebilmek adına sadece bir tarayıcıya odaklanılarak yapılmalıydı ve biz de en yaygın kullanılan tarayıcıyı seçtik. Bu yüzden maalesef programın Chrome haricinde bir tarayıcıyla çalışması mümkün değildir.

Zaten program tarayıcıyı açıp kullanırken, sizin asla o tarayıcıya dokunmamanız gerekiyor. Ancak istediğiniz gibi kendi Chrome'unuzu (bahsettiğimiz gibi program sizin normalde kullandığınız Chrome'u değiştirerek farklı bir tarayıcı gibi açacaktır) ya da farklı bir tarayıcıyı açıp kullanabilirsiniz ki kullanım kılavuzunda da mutlaka elle denemenizi de söylüyoruz zaten.

Ayrıca ders seçiminden önceki günlerde, mutlaka 'Çalıştır' butonuna basıp programın sonuna kadar çalışmasını izleyiniz. Bu sayede nasıl çalıştığını görürsünüz (kaydolduğunuzda verilen deneme bakiyesi bunun içindir) ve eğer herhangi bir hata alırsanız çözmek için zamanınız olacaktır.