Ne kadar yükleme yapsam yeterli olur?


Minimum yükleme tutarı 5 TL'dir.
Ücretlendime bölümünde de yazdığı üzere, ders ekleme programı her bir, "ders ekle" tuşuna basışta(Ben Robot Değilim'i geçişte) hesabınızdaki 10 TL harcamaya kadar 20 kuruş, 10 TL harcamadan sonra 10 kuruş olarak ücretlendirilir. Yani 10 ders ekleme denemesi ortalama 2 TL tutacaktır. Program, normale göre siteden çok daha az düşeceği için bu ders ekleme deneme sayısı çok fazla olmayacaktır. Ancak herhangi bir durumda kontenjanların dolması durumunda program "siz durdurana kadar" sürekli almayı deneyeceği için bu bir maliyet oluşturacaktır.

Kontenjanların dolması durumunda sürekli ders ekle programını çalıştırmaktansa, kontenjan takip programını kullanmanızı, daha ekonomik bir kullanım açısından tavsiye ediyoruz. Bu programımızın kullanımı da dakikası 5 kuruş olacak şekilde ücretlendirilir. Yani bu noktada harcama sizin programı ne kadar süre açık bırakacağınız ile alakalı olur.

Son dönemlerdeki istatistiklere bakıldığında ortalama yüklemenin kişi başı 20 TL olduğu görülmüştür. Genelde kullanıcılarımız 20-30 TL yükleme yapar ve yeterli olur. Ama garanti olsun diye fazla yükleyen de olur. Geriye kalan bakiyeler sonraki dönemlerde kullanılabilir ya da Bakiye Gönder sayfasından diğer kullanıcılara rahatlıkla gönderilebilir. Eğer yüklenen tutar az gelirse de her an ekleme yapılabilir ancak ders seçerken para göndermek sizin için çok kolay olmayabilir diye düşünüyoruz.